Ledax Group

Naše služby, vaše výhody

Náhradní plnění lze realizovat ve spolupráci se společností, jejíž podíl zaměstnávání OZP je minimálně 50 %.

V naší společnosti Ladex Group s.r.o. je podíl zaměstnanců OZP nadpoloviční.

Námi poskytované služby jsou tak s možností odběru formou náhradního plnění povinného zákonného podílu dle ustanovení §24 odst. 3b zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Můžete si tak být jisti, že naše společnost splňuje podmínky náhradního plnění zaměstnávání povinného podílu zaměstnanců se zdravotním postižením podle § 81 odst.2 písm. b) zákona č. 435/2004 o zaměstnanosti.

Díky tomu může od nás vaše firma odebrat služby a výrobky v rámci náhradního plnění a jednoduše i levně vyřešit problém se splněním povinného podílu.

Ladex Group spol. s r. o. vám pomůže ušetřit náklady na odvodech státu a zajistí veškerou administrativní zátěž s tím spojenou.

Ušetřete čas i náklady

Jednou z hlavních a prioritních výhod náhradního plnění je, že splníte svůj povinný podíl v rámci zaměstnávání osob se zdravotním postižením a navíc ušetříte nemalý finanční obnos v podobě povinného podílu, který byste jinak museli odvést do státního rozpočtu.

Další nespornou výhodou je, že v případě objednání služeb od společnosti Ladex Group spol. s r. o. získáte služby na vysoké úrovni, které může využít jakákoliv společnost ze všech odvětví.

Kolik s náhradním plněním ušetříte?

Kalkulačka náhradního plnění

 

VÝHODY ODBĚRU NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ OD LADEX GROUP SPOL. S R. O.

 • DODRŽÍTE zákonnou povinnost a splníte stanovený povinný podíl
 • UŠETŘÍTE na odvodech do státního rozpočtu
 • VYHNETE se pokutě
 • PODPOŘÍTE zaměstnávání hendikepovaných zaměstnanců

Pokud využijete naše služby, čímž si zajistíte splnění náhradního plnění, bez prodlení vám předložíme doklady potřebné pro výpočet plnění za příslušný kalendářní rok a to nejpozději do konce ledna následujícího roku.

Stane-li se, že v průběhu roku poklesne u dodavatele počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením pod 50 %, budeme vás o tom neprodleně informovat.

Díky našemu know-how a zkušenostem vám dokážeme dodat služby šité přímo na míru.

Jak díky nám získat náhradní plnění?

Využijte některou nebo i více z našich služeb!

 • Ochrana osob a majetku

  Poskytujeme profesionální služby ve všech oblastech ostrahy. Zaručujeme pečlivě vybrané a odborně vyškolené zaměstnance, kteří pracují pod dohledem zkušených velitelů směn

  zobrazit
 • Pult centrální ochrany

  Projekce a instalace zabezpečovacího zařízení, servis, výchozí revize, následné revize, připojení na Pult centralizované ochrany objektů (EZS,EPS), výjezdová zásahová vozidla, pohotovostní služby.

  zobrazit
 • Úklidová činnost

  Pravidelný denní úklid komerčních prostor, generální úklid komerčních prostor, úklid společných prostorů domu, mytí oken včetně rámů, strojové čištění podlah, úklid venkovních prostor a sněhu, úklid po stavebních pracích, úklid domácností jednorázový i pravidelný.

  zobrazit
 • Kontrola neschopnosti

  Kontrolu provádí proškolení pracovníci, obratem získáte report o kontrole, snížíte náklady na výplatu náhrady mzdy, získáte nestranného partnera, snížíte nemocnost, snížíte administrativu.

  zobrazit
 • Event management

  Dokážeme pro vás zorganizovat a připravit akce různého typu a to do posledního detailu.

  zobrazit
 • Retail security

  Ostraha bank, obchodních domů a průmyslových objektů, osobní ochrana osob, detektivní služba, recepční a hotelová služba, pěší hlídky, pořadatelská služba.

  zobrazit
 • Rozvoz jídel a vody

  Z důvodu rozšiřování objemu byl rozvoz jídel a balené vody soustředěn pod samostanou divizí s novým názvem Rozvozovka.

  zobrazit
 • Weby, eshopy, marketing

  Nově nabízíme tvorbu webových stránek, e-shopů a mobilních aplikací nejen na míru, ale také formou měsíčního pronájmu bez vysokých počátečních investic.

  zobrazit
 • Správa budov

  Postaráme se o vaši nemovitost za vás. Zajistíme a provedeme vše od administrativních a účetních povinností, až k závěrečnému reportingu a controllingu tak, abyste měli vše bez námahy pod kontrolou.
   

  zobrazit
 • Údržba zeleně

  Zabýváme se komplexní údržbou zeleně. Jsme vybaveni profesionální technikou a při své práci vycházíme z dlouhodobých zkušeností. Poskytujeme služby pro města, obce, firmy a soukromé osoby.

  zobrazit
 • Mobilní ostraha

  Liniové stavby, stavby energetický sítí, železniční stavby (koridory), dopravní stavby, pozemní stavby, rekonstrukce

  zobrazit
 • Drobné stavební práce

  Zednické práce, obkladačské práce, sádrokartonářské práce, malířské práce, natěračské práce

  zobrazit
 • Půjčovna dodávek

  Naše vozy jsou havarijně pojištěny a pod neústálou technickou servisní kontrolou. Přistavení či individuální podmínky půjčení jsou samozřejmostí.

  zobrazit
 • E-shop LadexClean

  Prodáváme prémiové čistící prostředky. Díky obchodnímu zastoupení výrobce značky Alfa Classic, nabízíme kvalitní produkty prověřené mnohaletou praxí v segmentu úklidových služeb včetně vlastního dopravního systému.

  zobrazit
 • Hodinový servis

  Poskytujeme komplexní služby - stavební práce, úklidové práce, údržbu zeleně. Jsme vybaveni profesionální technikou a při své práci vycházíme z dlouhodobých zkušeností. Poskytujeme služby pro města, obce, firmy i soukromé osoby.

  zobrazit

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.

Souhlasím *

Pole označená symbolem * jsou povinná.

 • ASBS ČR

 • Hledej BA

Naše společnost v číslech

Dlouholeté podnikatelské zkušenosti z oblastí nabízených služeb SECURITY a FACILITY a sloučení několika podnikatelských subjektů v jednu společnost LADEX Group, spol. s r. o. umožňuje nabídnout zákazníkovi komplexní služby v oblasti ostrahy, zabezpečení objektu, úklidu a údržby až po pravidelnou správu objektu.

Kontakty
Náhradní plnění calculator