Ledax Group

Ochrana osob a majetku

Poskytujeme profesionální služby ve všech oblastech ostrahy. Zaručujeme pečlivě vybrané a odborně vyškolené zaměstnance, kteří pracují pod dohledem zkušených velitelů směn. Na přání zákazníka provádíme službu buď ve vlastní uniformě Ladex Group s.r.o. černé barvy nebo z důvodu utajení i v civilním oděvu. Navíc dle požadavků klienta vybavíme naše pracovníky například střelnou zbraní, radiostanicí, mobilním telefonem, tonfou, přenosným detektorem kovů, služebním psem nebo jinou speciální výstrojí.

OCHRANA MAJETKU

Ochráníme váš byt, dům, administrativní i průmyslovou budovu, prodejnu, kancelář nebo rovnou celé obchodní centrum. Na velikosti objektu nezáleží.

OSOBNÍ OCHRANA

Osobní ochrana může být poskytnuta nejen pro jednu konkrétní osobu, ale také pro zajištění bezpečnosti lidí na firemních i veřejných akcích, v nákupních centrech, úřadech a v jiných veřejných či komerčních prostorách.

POŘADATELSKÁ SLUŽBA

Tato služba zahrnuje ochranu majetku i osob na veřejných a firemních akcí, tzn. řízení i kontrolu vjezdu a výjezdu vozidel, ochranu automobilů na parkovištích, kontrolu návštěvníků, kompletní ochranu majetku, dohled nad celkovým chováním osob aj.

RECEPČNÍ SLUŽBA

Zajistíme recepční a vrátné služby včetně ostrahy objektu v denních i nočních hodinách. Zaručujeme profesionální zaměstnance s přihlédnutím na komunikační i reprezentativní schopnosti, které jsou pro práci recepční služby klíčové.

DETEKTIVNÍ SLUŽBY

Chcete zjistit, co dělají vaše děti ve volném čase nebo zda je vám váš partner/partnerka nevěrný/á? Potřebujete vypátrat, najít, sledovat určitou osobu či věc? V tom všem vám můžeme profesionálně a zcela diskrétně pomoci.

KONZULTACE

Rádi vám zodpovíme veškeré bezpečnostní otázky. Navíc zcela na míru vypracujeme a následně představíme navrhované bezpečností řešení sestavené dle vašich požadavků a potřeb.

Jsme připraveni kdykoliv zasáhnout!

Naše společnost v číslech

Dlouholeté podnikatelské zkušenosti z oblastí nabízených služeb SECURITY a FACILITY a sloučení několika podnikatelských subjektů v jednu společnost LADEX Group, spol. s r. o. umožňuje nabídnout zákazníkovi komplexní služby v oblasti ostrahy, zabezpečení objektu, úklidu a údržby až po pravidelnou správu objektu.

 • icon

  76

  roční obrat / mil.

 • icon

  349

  zaměstnanců na HPP

 • icon

  40

  pojištění / mil.

 • icon

  51

  vozidel

 • icon

  37

  služeb

 • icon

  1428

  zakázek / rok

 • icon

  10

  let na trhu

 • icon

  119

  náhradní plnění / mil.

Kontakty
Náhradní plnění calculator