Ledax Group

Informace pro OZP

Dlouhodobě zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením a jsme uznaným poskytovatelem náhradního plnění. Vytváříme pro OZP odpovídající pracovní místa a zázemí a jsme rádi, že právě oni, kteří jsou tak svědomitými pracovníky, mají díky práci u nás šanci na lepší seberealizaci a životní podmínky. Všech našich zaměstnanců si vážíme.

Důchodci a lidé s handicapem pro nás nepřestali existovat

Jdeme cestou společensky odpovědné společnosti. Kromě podpory těch, kteří to potřebují, také dlouhodobě zaměstnáváme handicapované (OZP) a invalidní důchodce. Jsme rádi, že díky pracovním místům, která pro tyto lidi vytváříme, se mohou plnohodnotně začlenit do pracovního i společenského života.

Práce pro OZP

Handicapovaní lidé a invalidní důchodci to dnes nemají na trhu práce jednoduché. Právě sféra námi poskytovaných služeb jim umožňuje plnohodnotné zařazení do pracovního života. Vážíme si zkušeností, trpělivosti a pečlivosti s jakou u nás invalidní důchodci bezpečností nebo úklidové služby vykonávají.

Přivýdělek k důchodu

Je obecně známé, že výše starobního důchodu není pro plnohodnotný život dostačující. U nás si můžete k důchodu přivydělat, zajistíme Vám i potřebnou kvalifikaci a odborné zaškolení. Po dohodě v týmu umožňujeme přizpůsobit si směny. Sami si tak určíte, kdy chcete pracovat a kdy si chcete užívat zaslouženého důchodu.

Působíme po celé České republice

Díky celorepublikové působnosti, již nemusíte za prací dojíždět. Podívejte se, kde aktuálně hledáme zaměstnance:

VOLNÁ MÍSTA -  jsou uveřejněna na webu společnosti LADEX Group spol. s r.o.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.

Souhlasím *

Pole označená symbolem * jsou povinná.

Naše společnost v číslech

Dlouholeté podnikatelské zkušenosti z oblastí nabízených služeb SECURITY a FACILITY a sloučení několika podnikatelských subjektů v jednu společnost LADEX Group, spol. s r. o. umožňuje nabídnout zákazníkovi komplexní služby v oblasti ostrahy, zabezpečení objektu, úklidu a údržby až po pravidelnou správu objektu.

 • icon

  76

  roční obrat / mil.

 • icon

  349

  zaměstnanců na HPP

 • icon

  40

  pojištění / mil.

 • icon

  51

  vozidel

 • icon

  37

  služeb

 • icon

  1428

  zakázek / rok

 • icon

  10

  let na trhu

 • icon

  119

  náhradní plnění / mil.

Kontakty
Náhradní plnění calculator